Aktualności >

Laureaci 11. edycji konkursu PIK-owy Laur

25 października br, w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, podczas uroczystej gali, poznaliśmy laureatów 11. edycji konkursu PIK-owy Laur! 

Prezentujemy Państwu zwycięzców w trzech kategoriach konkursowych:

  • Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach drukowanych

ZESZYTY LITERACKIE

  • Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach audiowizualnych i elektronicznych

program XIĘGARNIA TVN24

  • Najciekawsza prezentacja książki i czytania w internecie

blog Bernardetty Darskiej

W gronie nominowanych do PIK-owego Lauru znaleźli się:

Tadeusz Lewandowski, Monika Ochędowska oraz Zeszyty Literackie – w kategorii Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach drukowanych; „Piątka z literatury” RMF CLassic, „Radiowy Klub Książki” Radio Kraków oraz program Xięgarnia, nadawany na antenie TVN 24 – w kategorii Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach audiowizualnych i elektronicznych; Nowości Książkowe (blog Bernadetty Darskiej), Granice.pl (internetowy portal czytelniczy) oraz Śląscy Blogerzy Książkowi.

Serdecznie gratulujemy nominowanym i laureatom!
Patronatem honorowym konkurs objęło SAIW Copyright Polska

film z gali dostępny jest tutaj