Laureaci 11. edycji konkursu PIK-owy Laur
25 października br, w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, podczas uroczystej gali, poznaliśmy laureatów 11. edycji konkursu PIK-owy Laur!
Prezentujemy Państwu zwycięzców w trzech kategoriach konkursowych:
- Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach drukowanych
ZESZYTY LITERACKIE
- Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach audiowizualnych i elektronicznych
program XIĘGARNIA TVN24
- Najciekawsza prezentacja książki i czytania w internecie
blog Bernardetty Darskiej
W gronie nominowanych do PIK-owego Lauru znaleźli się:
Tadeusz Lewandowski, Monika Ochędowska oraz Zeszyty Literackie – w kategorii Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach drukowanych; „Piątka z literatury” RMF CLassic, „Radiowy Klub Książki” Radio Kraków oraz program Xięgarnia, nadawany na antenie TVN 24 – w kategorii Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach audiowizualnych i elektronicznych; Nowości Książkowe (blog Bernadetty Darskiej), Granice.pl (internetowy portal czytelniczy) oraz Śląscy Blogerzy Książkowi.
Serdecznie gratulujemy nominowanym i laureatom!
Patronatem honorowym konkurs objęło SAIW Copyright Polska
film z gali dostępny jest tutaj